ג'יגולו להזמנה

ג'יגולו להזמנה

תומר, כמו הרבה גברים בגיל 29, החל לעבוד כדי לשלם את הוצאות הסטודנטים שלו. הוא בשנה השניה של הלימודים במיכללה, ללימודי פיזיקה, אבל המצב הכלכלי שלו הגיע לנקודה שבה הוא הרגיש שהוא חייב לנקוט צעדים דרסטיים כדי לסיים את התואר.



סטודנט צעיר סקסי שלא ממש אהב את הרעיון של עבודה מהתחום הזה.
הרעיון של קיום יחסי מין עם נשים שלא הכיר ובמיוחד כאלו שהיו מבוגרות ממנו כפליים ואף יותר.
הוא רזה גבוה חלק ממש כמו בן 17 ואפילו נראה טוב מאוד.
ההזמנה הראשונה שלו היתה למלון יוקרתי. הוא צעד  בבטחה דרך הלובי, אבל כאשר נכנס למעלית בדרכו אל הלקוחה המכובדת הראשונה שלו בקומה החמישית החל  להילחץ.
מה אם זו טעות נוראית להיות ג'יגולו? מאחר והוא ממש אוהב סקס והוא צריך כסף לסיום התואר, הוא התקדם בהמשך המסדרון לחדרה של הלקוחה ודפק על הדלת.




כאשר נכנס לחדר, ראה בחורה  עם חיוך גדול , הייתה סקסית מבוגרת וממש איכותית שהיה נראה שזה הפעם הראשונה שהיא מזמינה ג'יגולו בחייה , תומר הבין מיד שמזלו שיחק לו והיה ברור שהלקוחה הראשונה ידידותית ונעימה במיוחד.

היא היתה חמודה מדי - בשנות הארבעים המאוחרות לחייה, אבל רזה, בעלת מראה שזוף. ברגע שהיא נכנסה לסלון, היא חיבקה את זרועו סביב מותניה ונתנה לו נשיקה על הלחי.
כמה שניות לאחר מכן היא ישבה על הספה בחדר עם כוס יין לבן צונן ביד, מדברים על החיים שלו, כמובן, על משפחתו ועל  דברים אחרים,
ממש כאילו הכירה אותו כבר שנים ואין ביניהם הבדל גילאים כזה. הם דיברו ושתו יין חצי שעה הליווי נקבע לשעתיים, אם כי היא לא ציפתה  לקבל ליווי מצעיר וכל כך סקסי. היא נזהרה שלא לשתות יותר מדי. היא רצתה להיות במיטבה בבוא העת.
ההמשך כבר ידוע...חושבת שיש לך את זה? רוצה לנסות? הגעת למקום הנכון.



לא לשכוח !!!